Obchod

blanco

Nerezové drezy

Nerezové drezy. Od odolnosti po cenovú dostupnosť a šetrnosť k životnému prostrediu. Existuje veľa dôvodov, prečo si ich vybrať.

Granitové drezy

Materiál Granit odpudzuje vodu a tým pádom sa na dreze nevytvára povlak z vodného kameňa. Voda sa na povrchu drezu zhlukuje do veľkých kvapiek. Vodný kameň alebo nečistoty sa nedostávajú do kontaktu s povrchom.

Keramické drezy

Pri výbere materiálu pre váš kuchynský drez je keramika osvedčenou a všestrannou voľbou, ktorú možno kombinovať s množstvom pracovných dosiek, ako je drevo, sklo alebo kameň.

Steelart

STEELART zosobňuje maximálnu slobodu tvorby pri plánovaní pracovných plôch k príprave, vareniu a umývaniu. Od ručne vyrobených jednotlivých prvkov až ku kompletnému vyhotoveniu na mieru umožňuje STEELART individuálne a inovatívne riešenia z nerezu pre vás.

Tectonitové drezy

Vitajte vo svete tectonitových drezov od spoločnosti Franke! Ak hľadáte drezové riešenie, ktoré kombinuje vynikajúcu kvalitu, moderný dizajn a cenovú dostupnosť, naša kolekcia tectonitových drezov je pre vás tou správnou voľbou. Pripojte sa k nám a objavte kvalitu a eleganciu, ktorú prináša Franke.

Kuchynské batérie

Kuchynská batéria je nevyhnutným prvkom každej kuchyne. Ponúkame širokú škálu kvalitných kuchynských batérií, ktoré zaručia dokonalé ovládanie vody, estetický dizajn a dlhú životnosť. Vyberte si ten správny kúsok, ktorý splní vaše nároky na pohodlie a dokonalosť v kuchyni.

Košové systémy

Máte plné skrine a ťažko hľadáte veci? S našimi košovými systémami už nebudete mať problém. Získajte praktické riešenie pre vašu domácnosť už dnes.

Nákupný košík